Upisne informacije

Prošetajte našom školom virtualno: Virtualna šetnja

O usmjerenjima

Informacije o upisu u prvi razred

Sve dokumente možete naći na dnu stranice pod “priloženi dokumenti”.

Dizajneri unutrašnje arhitekture

Za upis u smjer Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo Provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta.

Provjera se sastoji iz dva dijela:

• u prvom dijelu provjerava se znanje iz geometrije, a sastoji se od nekoliko jednostavnih zadataka koje su učenici svladali u osnovnoškolskom obrazovanju, kako bi se provjerila temeljna znanja koja će učenicima biti neophodna za nastavak školovanja u ovom nastavnom smjeru.
  • drugi dio provjere je crtež olovkom prema postavljenom modelu, kako bi ustanovili osnovne likovne vještine i mogućnosti pojedinog pristupnika

Prvi termin provjere (predrok) je: subota 15. 6. 2024.u 9 sati

Drugi rok (službeni rok)  provjere je: utorak 2. 7. 2024. u 9 sati

Termin provjere za učenike s teškoćama je ponedjeljak 24. 6. 2024. u 9 sati.

Dovoljno je pristupiti jednom od navedenih termina. Nije potrebno javljati se školi kao najavu kojem terminu ćete pristupiti.

Molimo da prije provjere ispunite obrazac na sljedećoj poveznici: https://forms.office.com/e/4Uykp74hLQ

U slučaju da ne popunite online obrazac, isti ćete moću popuniti osobno u školi na dan pristupanja provjeri.

Na dan provjere kandidati su obavezni javiti se na portu škole u 08.30 sati.  Od pribora potrebno je sa sobom imati tehničku olovku, dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola. Kandidati su sa sobom obvezni donijeti kopiju svjedodžbe 7. razreda i identifikacijski dokument.

Potvrde upisa

Prilikom potvrde upisa potrebno je donijeti:

• upisnicu potpisanu od strane roditelja i učenika
  • Za smjerove građevinski tehničar, arhitektonski tehničar i dizajner unutrašnje arhitekture potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada (iznimno tko ne preda tu svjedodžbu u trenutku upisa, umjesto nje predaje potvrdu obiteljskog liječnika, a svjedodžbu medicine rada dostavlja do )
  • Za smjer tehničar geodezije i geoinformatike potrebna je potvrda nadležnoga školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti kandidata za taj program.

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem na e-mail adresu:

upisi.gts@gmail.com

Dokumentacija će se zaprimati u terminima koje ćemo objaviti naknadno.

ZanimanjeBroj razredaBroj učenikaRelevantni predmeti
Arhitektonski tehničar124Hrvatski jezik Strani jezik Matematika Fizika Tehnička kultura Likovna kultura
Građevinski tehničar124Hrvatski jezik Strani jezik Matematika Fizika Tehnička kultura Likovna kultura
Tehničar geodezije i geoinformatike124Hrvatski jezik Strani jezik Matematika Fizika Tehnička kultura Geografija