Datum objave: 19. srpnja 2024.
Kategorija: eTwinning | Naslovnica

Virtualna izložba međunarodno predstavljenih radova učenika 3. D razreda u sklopu eTwinningova projekta Saint Valentine

Projektni tim 3. D razreda osmislio je, izradio i svoje čestitke za potrebe međunarodne izložbe poslao u škole devet zemalja partnera u međunarodnom eTwinning projektu Saint Valentine

NAPISALA: Tina Udović, prof. savjetnik

Dobrodošli na virtualnu izložbu projektnih radova, čestitki koje su članovi projektnog tima 3. D razreda (voditelj projektnog tima: Tina Udović, prof.) u sklopu međunarodnog eTwinning projekt Saint Valentine, potaknuti citatima iz lektirskih književnih djela, osmislili, napisali i izradili te poslali školama iz devet zemalja partnera u projektu: Francuskoj, Njemačkoj, Španjolskoj, Portugalu, Estoniji, Sloveniji, Poljskoj, Bugarskoj i Turskoj. Radovi predstavljeni ovom virtualnom izložbom poslani su te postavljeni i izloženi javnosti u školama sudionicima u ovom projektu, čime su članovi projektnog tima, učenici 3. D razreda, svoje radove predstavili u međunarodnom okružju, doprinijevši ugledu Građevinske tehničke škole. Svi se ovom virtualnom izložbom predstavljeni radovi nalaze izloženi u školama zemalja partnera u projektu te također na mrežnoj stranici eTwinning projekta, odnosno mrežnoj stranici European School Education Platform. Čestitamo vrijednim učenicima, projektnom timu 3. D razreda, na još jednom izvrsno ostvarenom međunarodnom projektu!