Datum objave: 28. kolovoza 2024.

SUFINANCIRANJE JAVNOG PRIJEVOZA ZA UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda škole koji imaju pokazne karte za javni gradski prijevoz (Autotrolej), te ukoliko nije bilo promjene podataka (adrese i sl.), mogu izraditi pokaznu kartu za mjesec rujan i ne trebaju ovjeravati niti printati potvrde (popis tih učenika dostavljen je u Autotrolej).

Učenici prvih razreda škole koji namjeravaju koristiti javni gradski prijevoz za 1. zonu od 2. rujna 2024. godine mogu putem e-Dnevnika isprintati potvrdu kojom potvrđuju status učenika Građevinske tehničke škole i s tom potvrdom izraditi pokaznu kartu za mjesec rujan.

Učenici prvih razreda škole koji namjeravaju koristiti javni gradski prijevoz za 2., 3. ili 4. zonu kao i učenici svih razreda koji za prijevoznika koriste Autotrans mogu doći u tajništvo škole svaki radni dan od 8:30 do 11:30 sati potvrditi isprintanu i ispunjenu potvrdu za ostvarivanje prava na sufinanciranje međumjesnog javnog prijevoza (obrazac potvrde nalazi se u privitku ove obavijesti)

Termini informacija

Poštovani roditelji, u sljedećim tablicama možete pronaći termine u kojima nastavnici počinju primati roditelje na individualne razgovore (termin informacija svakog nastavnika traje 45 minuta). Termini informacija za razrednike (u ovim terminima razrednici primaju...