Datum objave: 15. studenoga 2022.
Kategorija: Naslovnica

„Kino u školi“ – suradnja s Art kinom Croatia u Rijeci

Dragi učenici i djelatnici škole,

Sutra obilježavamo Dan škole pa smo za Vas pripremili poslasticu, projekciju filma koju nam je velikodušno ustupilo Art kino Rijeka.

Budući da surađujemo s Art kinom kroz projekt Škola u kinu te rado odlazimo na projekcije, smislili smo obrnutu priču. „Kino u školi“ novi je pilot-projekt kojim naša škola započinje seriju multimedijskih događanja i informiranja o istima, a sve u svrhu podizanja razine komunikacije (vizualne, glazbene, jezične i ine) među sudionicima naše ustanove.

Naravno, obzirom na prostor i brojnost samog događanja molimo vas poštujte kodeks lijepog ponašanja, kako bismo radosno mogli planirati nove, buduće manifestacije.

Pozivamo vas, ukoliko vam obveze i plan nastave dozvoljavaju, da se zajedno spustite do školske dvorane u četvrtak 17. studenoga 2022. godine u 11h i pogledate film iznenađenja.

Molimo sve zainteresirane da dođu ispred dvorane 5-10 minuta ranije kako bi projekcija mogla početi točno u 11 sati.

Ulaz je slobodan!