Neki maturanti imaju problem pri prijavljivanju ispita jer im sustav javlja grešku da nemaju evidentiranih ocjena. Problem je uočen kod više maturanata koji su upućeni na popravne ispite i koji ranije nisu potvrdili svoje ocjene prethodno završenih razreda. Problem je proslijeđen tehničkoj podršci i očekujemo da će uskoro biti otklonjen.

Prijave ispita državne mature za jesenski rok traju do 31. srpnja 2018. u 12 sati.

Napomena: Svi maturanti imaju pravo prijaviti ispite državne mature u jesenskom roku, bez obzira što su upućeni na popravni ispit. Popravni ispiti će se održati prije ispita državne mature i ako maturant uspješno položi popravni ispit, stječe pravo pristupanja ispitima državne mature.

Ispitna koordinatorica:

Tanja Turak Mandić