U školi ćemo, do daljnjega, provoditi online nastavu. Yammer je osnovna platforma putem koje se odvija višesmjerna komunikacija. Nastavni proces će se odvijati i biti praćen putem dane platforme prema standardnoj satnici za prijepodnevnu smjenu.

Svi nastavnici će vam stavljati, u okviru svojih predmeta, objave koje će sadržavati materijale s uputama za rad za određene nastavne sate. Objave nastavnika postavljaju se najkasnije do 10 sati tekućeg dana.

Vaša je obaveza da te materijale preuzmete istoga dana, u vremenu od 10 do 11 sati. Preuzimanjem je potvrđena vaša prisutnost nastavi. U protivnom morate opravdavati vašu odsutnost.

Za učenike završnih razreda dodatno je organizirana i nastava na nacionalnoj razini, iz određenih predmeta, putem Sportske televizije.

Sve aktivnosti nastavnici bilježe, kao i do sada, putem e-dnevnika. Za sve nejasnoće i nedoumice obratite se svojim razrednicima. Molimo vas za punu suradnju kako bismo uspješno prebrodili kriznu situaciju u kojoj se nalazimo.

Ispitna koordinatorica:

Tanja Turak Mandić