Datum objave: 11. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Upisi – dizajner unutrašnje arhitekture (prijemni)

Za upis u smjer Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo Provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta.

Provjera se sastoji iz dva dijela:

• u prvom dijelu provjerava se znanje iz geometrije, a sastoji se od nekoliko jednostavnih zadataka koje su učenici svladali u osnovnoškolskom obrazovanju, kako bi se provjerila temeljna znanja koja će učenicima biti neophodna za nastavak školovanja u ovom nastavnom smjeru.
  • drugi dio provjere je crtež olovkom prema postavljenom modelu, kako bi ustanovili osnovne likovne vještine i mogućnosti pojedinog pristupnika

Prvi termin provjere (predrok) je: subota 15. 6. 2024.u 9 sati

Drugi rok (službeni rok)  provjere je: utorak 2. 7. 2024. u 9 sati

Termin provjere za učenike s teškoćama je ponedjeljak 24. 6. 2024. u 9 sati.

Dovoljno je pristupiti jednom od navedenih termina. Nije potrebno javljati se školi kao najavu kojem terminu ćete pristupiti.

Molimo da prije provjere ispunite obrazac na sljedećoj poveznici: https://forms.office.com/e/4Uykp74hLQ

U slučaju da ne popunite online obrazac, isti ćete moći popuniti osobno u školi na dan pristupanja provjeri.

Na dan provjere kandidati su obavezni javiti se na portu škole u 08.30 sati.  Od pribora potrebno je sa sobom imati tehničku olovku, dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola. Kandidati su sa sobom obvezni donijeti kopiju svjedodžbe 7. razreda i identifikacijski dokument.

Sve ostale informacije u upisima možete pročitati ovdje.