Datum objave: 26. svibnja 2022.
Kategorija: Naslovnica

Upisi u 1. razred (smjer dizajner unutrašnje arhitekture)

Poštovani pristupnici,

za upis u 1. razred nastavnog smjera Dizajner unutrašnje arhitekture provodimo provjeru sposobnosti umjetničkog izražavanja i likovnog senzibiliteta.

Provjera se sastoji iz dva dijela:

• u prvom dijelu provjerava se znanje iz geometrije, a sastoji se od nekoliko jednostavnih zadataka koje su učenici svladali u osnovnoškolskom obrazovanju, kako bi se provjerila temeljna znanja koja će učenicima biti neophodna za nastavak školovanja u ovom nastavnom smjeru.
  • drugi dio provjere je crtež olovkom prema postavljenom modelu, kako bi ustanovili osnovne likovne vještine i mogućnosti pojedinog pristupnika

Prvi termin provjere (predrok) je 11. 6. 2022.

Drugi predrok je 23. 6. 2022.

Treći rok (službeni rok)  provjere održat će se 29.6.2022.

Dovoljno je pristupiti jednom od navedenih termina. Nije potrebno javljati se školi kao najavu kojem terminu ćete pristupiti.

Kandidati s teškoćama razvoju trebaju pristupiti provjeri 23. 6. 2022.

Molimo da prije provjere ispunite obrazac na sljedećoj poveznici: Poveznica na obrazac

U slučaju da ne popunite online obrazac, isti ćete moću popuniti osobno u školi na dan pristupanja provjeri.

Na dan provjere kandidati su obavezni javiti se na portu škole u 08.30 sati. Od pribora potrebno je sa sobom imati tehničku olovku, dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola. Kandidati su sa sobom obvezni donijeti kopiju svjedodžbe 7. razreda i identifikacijski dokument.